
Антена рупорна секторна WI-FI, 2,4 гГц Антенна Рупорная HORN WI-FI, 200Вт
9 540 ₴
- В наличии
- Код: AN 0005 YA IG
- +380 (50) 691-55-31Оформлення замовлення
Антена рупорна секторна WI-FI, 2,4 гГц Антенна Рупорная HORN WI-FI
Призначення
Антена рупорна секторна WI-FI, 2,4 гГц Антенна Рупорная HORN WI-FI з несиметричною діаграмою спрямованості призначена для прийому та передачі лінійно-поляризованих сигналів в діапазоні частот 2300 - 2600 МГц у вертикальній або горизонтальній поляризаціях. Антена характеризується високим коефіцієнтом підсилення, високою спрямованістю , низьким рівнем бокових пелюсток та гарним узгодженням з коаксіальними фідерним трактом з хвилевим опором 50 Ом.
Конструктивні особливості
Антена виконана у вигляді пірамідального рупора на базі прямокутного хвилеводу 96 х 46 мм, для виготовлення якого використано алюмінієвий сплав. У хвилевідній частині рупора вмонтовано елементи коаксіально-хвилеводного переходу з коаксіальним роз’ємом типу SMA чи N-«гніздо».
Основні параметри антени
- Робочий діапазон частот 2300 … 2600 МГц
- Коефіцієнт підсилення в робочому діапазоні
частот, не менше: 14,0 дБ
- Ширина діаграми спрямованості в робочому діапазоні
частот в Е-площині хвилеводу по рівню мінус 3 дБ, не більше: 20 град.
- Ширина діаграми спрямованості в робочому діапазоні
частот в Н-площині хвилеводу по рівню мінус 3 дБ, не більше: 70 град.
- КСХН на коаксіальному роз’ємі в робочому діапазоні
частот, не більше 1,35
- Габаритні розміри антени 100 х 330 х 560 мм
- Вага антени, не більше 2,0 кГ

В
По всім питання дзвоніть чи пишіть на Viber: +38 0503307799
Дивіться весь наш асортимент: https://roks.prom.ua
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Вид разъемов | SMA |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 560 мм |
| Применение | Уличное |
| Коэффициент усиления | 14 dBi |
| Рабочие диапазоны частот | 2,4 ГГц |
| Тип | Секторная |
| Ширина | 330 мм |
| Мощность | 200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип антенны | Внешняя |
- Цена: 9 540 ₴





